Vázání na snowboard, snowboardové vázání Head S
Zobrazit položek:
36 |
vše
3690 Kč
S, M, L, XL,
Vázání Head Nx Lgcy
NX LGCY je základní vázání, které se snadno používá a je spolehlivé z hlediska funkčnosti a přenosu síly. Lehká konstrukce zbytečně nezvyšuje hmotnost set-upu, popruhy Auto Open se po odemknutí automaticky sklopí, což zvyšuje komfort při vstupu a výstupu z vázání. Jedná se o nejlepší volbu, pokud hledáte jednoduché vázání, které se hodí k jakémukoli prknu.
Specifikace
Flex: High Flex
Flex Index 3
Flex Index 6-8: Navržen pro jezdce požadující plnou energii a výkon. Nabízí maximální citlivost a podporu agresivních linií, rychlých zatáček a nekompromisní kontroly.
Highback: Clear Vision Highback
Elegantní design, který poskytuje přímý výkon a snadné nastavení předního náklonu bez použití nářadí pro rychlé ladění na cestách.
Base: Glass Reinforced Base 35%
Tužší a silnější pro výkonné ovládání a efektivní přenos energie ve všech terénech.
Disk: Multidisk
Univerzální disk, který pracuje s 4x4, 3x3 a kanálovými montážními systémy - kompatibilní s většinou snowboardových vazeb.
Straps: 3D Comfort Strap
Tento popruh vyrobený z EVA, dokonale odpovídá vaší noze a poskytuje bezpečné držení a lepší jízdní pohodlí, které při každé jízdě buduje důvěru.
4390 Kč
S, M, L, XL,
Vázání Head Rx One
Vybaven sklápěcí zadní části, i proto je vázání RX ONE perfektní volbou pro začátečníky nebo i pokročilé jezdce, kteří objevují kouzla kopců. Plně seřiditelné bez nářadí, lehké, plno prvků pro absorbci nárazů, super pohodlné a upevňovací popruhy. Pokrok od zatáčení po menší spiny, nikdy nebyl tak zábavný a dosažitelný.
Barva: černá, bílá, petrolejová (uveďte do objednávky)
Specifikace
Flex: Medium Flex
Flex Index 3
Flex Index 4-5: Všestranná volba pro jezdce hledající pohodlí a kontrolu. Vyvažuje flexibilitu pro zábavu s dostatečnou stabilitou pro přesné manévry napříč různým terénem.
Highback: Reclining Highback System
Vázání HEAD Reclining Highback nabízí snadné nazouvání a vyzouvání a zároveň bezpečné a pohodlné nošení s přesnou oporou a přenosem síly. Kombinuje sílu tradičních vázání s rychlým a pohodlným otevíráním a zavíráním – ideální pro všechny podmínky.
Base: FT1 Base
Lehká konstrukce rámce PA navržená pro maximální přenos energie a rychlou odezvu.
Disk: Toe & Heel Base Pads
Polštáře Eva umístěné na špičce a patě vázání pro absorpci šoků a chvění, což zajišťuje hladší a pohodlnější kontrolu na okraji.
Straps: 3D Comfort Strap
Tento popruh vyrobený z EVA, dokonale odpovídá vaší noze a poskytuje bezpečné držení a lepší jízdní pohodlí, které při každé jízdě buduje důvěru.
2990 Kč
XS, S,
Dětské vázání Head Lytride Jr
Vázání LYTRIDE JR jsou speciálně navrženy pro děti a mládež, snadno se s nimi manipuluje a nabízejí pohodlné, ergonomické a bezpečné nošení, díky kterému budou vaši nejmenší na horách v bezpečí. Vázání LYTRIDE JR, které je k dispozici ve dvou velikostech a je nastavitelné tak, aby rostlo s nohou dítěte, je ideální volbou pro ty, kteří hledají vázání, které vydrží sezónu za sezónou. Upozornění: toto vázání je kompatibilní pouze s botami JR BOA.
Vhodnou velikost doporučíme podle veliosti boty dítěte
Specifikace
Flex: High Flex
Flex Index 2
Flex Index 6-8: Navržen pro jezdce požadující plnou energii a výkon. Nabízí maximální citlivost a podporu agresivních linií, rychlých zatáček a nekompromisní kontroly.
Base: FT1 Base
Lehká konstrukce rámce PA navržená pro maximální přenos energie a rychlou odezvu.
Straps: LYT Frame Ankle Strap
Lehký a minimální, to připraví vaši botu pro bezpečné, pohodlné nošení.
6490 Kč
S, M, L, XL,
Pánské kvalitní snb vázání pro pokročilé Head Nx Team
Toto vázání bylo vyvinuto společně s našimi týmovými jezdci, aby splňovalo všechny jejich vysoké nároky. Highback je vybaven nastavením flexe Flexmaster 3000: tuhý pro přímou odezvu a přenos energie, měkký pro hladký a surfařský pocit. Snadné nastavení během několika sekund a bez použití nářadí. Jeho popruhy Auto Open Total, které se při odepnutí automaticky vyklopí, umožňují mimořádně pohodlné nastupování a vystupování z vázání. Přídavná podložka EVA na základně, která podporuje přirozený ohyb prkna a zároveň funguje jako tlumicí prvek. Plně pokrytá podložka základny se silikonovými vložkami zajišťuje dodatečnou přilnavost.
TECHNOLOGIE
DAMPIFLEX Dampiflex zlepšuje přenos síly a tlumí nárazy. Tím umožňuje přirozenější vzorec flexe prkna a responzivnější a pohodlnější jízdu.
SILIKONOVÉ TLUMENÍ Silikonové tlumení poskytuje kompletně pokrývající skluznici pro skvělé držení a tlumení. To vytváří pohodlnou a sebevědomou jízdu a může dokonce pomoci i lyžařům s nízkou nohou snížením prokluzu.
PLNĚ POKRYTÉ SKLUZNICKÉ PLOCHY Z EVA MATERIÁLU Plně potažená skluznice z EVA MATERIÁLU poskytuje skvělé držení a tlumení v celém vázání. Výsledkem je hladká, sebevědomá a bezproblémová jízda.
NASTAVITELNÉ NÁRAZY NA ŠPIČKU Nastavitelnou náraznici na špičku lze přizpůsobit jakékoli botě pomocí jediného šroubu a drážky.
ZÁKLADNA VYZTUŽENÁ SKLENEM 35 % Základna vyztužená sklem 35 % poskytuje větší tuhost a přenos síly. Je to ideální konstrukce do každého terénu.
PÁSEK PRO POHODLÍ Pohodlí se setkává s výkonem. Tento nový popruh se přizpůsobí vaší botě jako druhá kůže, aniž by vyvíjel tlak. Síla je rovnoměrně rozložena, takže máte vše pod kontrolou za jakýchkoli podmínek. Štíhlý profil tohoto popruhu nevypadá na noze objemně a žebříkové popruhy vázání se zacvaknou do pouzdra, aby se zabránilo zachycení.
GRIP TECH PÁSEK NA ŠPIČKU Popruh na špičku Grip Tech se ohýbá kolem špičky a bezpečně zajistí nohu ve vázání. Má lehkou konstrukci podobnou miskovitému tvaru pro perfektní držení boty.
AUTO OPEN TOTAL Systém Auto-Open Total umožňuje snadné nazouvání bez nutnosti kopání nebo šlapání po popruzích. Popruhy na špičce i kotníku se automaticky vyklopí ze základní desky pro snadný přístup za všech podmínek.
POWER HIGHBACK S tímto novým highbackem je zaručena plná kontrola. Tvar highbacku přímo kopíruje zadní část vašich bot, aby byla zaručena plná kontrola a přenos síly. Beznástrojové nastavení předního náklonu lze nastavit za jízdy, abyste se přizpůsobili jakémukoli terénu a stylu.
FLEXMASTER 3000 Nová inovace mezi snowboardovými vázáními! Flexibilitu highbacku lze nastavit bez použití nářadí, pouhým nastavením posuvníku na zadní straně vázání. Plná síla a výkon při jízdě ze svahu, pocit surfování při jízdě v terénu.
INDEX FLEXIBILNOSTI 6-8 Flexibilitu highbacku lze nastavit bez použití nářadí, pouhým nastavením posuvníku na zadní straně vázání.
3990 Kč
S, M, L,
Vázání na snowboard Head Fx One Lyt black
Nové vázání FX ONE LYT se snadno používá, je pevné a skvěle padne. Toto vázání nabízí vše, co potřebujete, a zároveň je nenáročné na rozpočet. Díky shovívavému flexu je vázání FX ONE LYT určeno pro všechny úrovně jízdy a terény a bude vám skvělým společníkem po dlouhou dobu.
TECHNOLOGIE
TOE & HEEL BASE PADS
Toe & Heel Basepads are EVA cushions installed to absorb shocks and chatter. They are placed in the toe and heel of the binding to create smoother, shock-free edge riding.
POWER PORTS BASE
The connection points between binding and board are limited to four ports, to support the natural board flex without justifying power transmission.
MULTIDISK
This disc can be mounted with all industry insert standards – 4x4, 3x3 and channel systems.
SUSPENSION STRAP
The new Suspension Strap perfectly adapts to your boot shape, creating a secure, snug and comfortable fit.
GRIP TECH TOE STRAP
The Grip Tech Toe Strap folds around the toe and locks the foot securely into the binding. It has a lightweight cup-like construction for perfect boot hold.
EASY GRIP BUCKLE
The Easy Grip Buckle has a great new shape that is easy to lift even in gloves. With a smooth action and easy grip shape there is no better buckle in snowboarding.
AUTO OPEN TOE STRAP
The Auto-Open Toe Strap permits easy entry without the hassle of kicking open or treading on straps. The strap has a unique opening system that folds out from the baseplate.
ADJUSTABLE TOE RAMPS
The Adjustable Toe Ramp can be customized to fit any boot with a single screw and channel.
FLEX INDEX 4
very forgiving flex for adults
4190 Kč
S, M,
Dámské snb vázání Head Fx Fay I Lyt Women white
Nové vázání FX FAY I LYT se snadno používá, je pevné a skvěle padne. Snadné ovládání a perfektní padnutí zaručují hodiny zábavy v jakémkoli terénu a zároveň jsou nenáročné na rozpočet. Díky shovívavému flexu je vázání FX ONE LYT určeno pro všechny úrovně jízdy a terény a bude vám skvělým společníkem po dlouhou dobu.
TECHNOLOGIE
LYT TECH
Lighter products help to you to enjoy yourself longer on snow. By focusing on the essentials, we are able to provide you with gear, which is light in weight but extraordinary in terms of performance and design.
TOE & HEEL BASE PADS
Toe & Heel Basepads are EVA cushions installed to absorb shocks and chatter. They are placed in the toe and heel of the binding to create smoother, shock-free edge riding.
POWER PORTS BASE
The connection points between binding and board are limited to four ports, to support the natural board flex without justifying power transmission.
MULTIDISK
This disc can be mounted with all industry insert standards – 4x4, 3x3 and channel systems.
WOMEN HIGHBACK
The Women Highback of the FX series delivers a more natural flex and is designed with an outline that perfectly matches the lower profile of women snowboard boots.
SUSPENSION STRAP
The new Suspension Strap perfectly adapts to your boot shape, creating a secure, snug and comfortable fit.
GRIP TECH TOE STRAP
The Grip Tech Toe Strap folds around the toe and locks the foot securely into the binding. It has a lightweight cup-like construction for perfect boot hold.
EASY GRIP BUCKLE
The Easy Grip Buckle has a great new shape that is easy to lift even in gloves. With a smooth action and easy grip shape there is no better buckle in snowboarding.
AUTO OPEN TOE STRAP
The Auto-Open Toe Strap permits easy entry without the hassle of kicking open or treading on straps. The strap has a unique opening system that folds out from the baseplate.
ADJUSTABLE TOE RAMPS
The Adjustable Toe Ramp can be customized to fit any boot with a single screw and channel.
FLEX INDEX 4
very forgiving flex for adults
3990 Kč
S, M,
Vázání NX FAX I je instinktivní, zaručí snowboardistům pokrok bez obtíží. Seřízení bez použití nářadí bude hračkou, k tomu reaktivní základna do všech terénů, popruhy Auto Open pro pohodlí a spolehlivost. All-mountain vázání, použití bez potíží, pro celodenní jízdu.
TECHNOLOGIE
AUTO OPEN TOE STRAP
The Auto-Open Toe Strap permits easy entry without the hassle of kicking open or treading on straps. The strap has a unique opening system that folds out from the baseplate.
TOE & HEEL BASE PADS
Toe & Heel Basepads are EVA cushions installed to absorb shocks and chatter. They are placed in the toe and heel of the binding to create smoother, shock-free edge riding.
ADJUSTABLE TOE RAMPS
The Adjustable Toe Ramp can be customized to fit any boot with a single screw and channel.
GLASS REINFORCED BASE 35 %
The Glass Reinforced Base 35% delivers added stiffness and power transmission. It is the ideal all-terrain construction.
MULTIDISK
This disc can be mounted with all industry insert standards – 4x4, 3x3 and channel systems.
3D COMFORT STRAP
The 3D Comfort Strap offers superior riding comfort with a secure confidence building hold. It is made from EVA and perfectly conforms to a rider’s foot.
SMOOTH COVER TOE STRAP
The Smooth Cover Toe Strap is designed for supreme comfort and enhanced power transmission. It features an injected frame and seriously comfortable padding.
EASY GRIP BUCKLE
The Easy Grip Buckle has a great new shape that is easy to lift even in gloves. With a smooth action and easy grip shape there is no better buckle in snowboarding.
CLEAR VISION WMN HIGHBACK
The Clear Vision WMN Highback is lightweight and features exact power transmission in a clear, clean design. It is lower than its male counterpart but also features a new integrated forward lean mechanism that is catch-free, easy to adjust and looks great.
FLEX INDEX 3
forgiving & comfortable flex for the JR's
4190 Kč
S, M,
Dámské snb vázání Head Rx Fay I s výklopnou patkou pro rychlé zapnutí
Vázání RX FAY I je vybaveno sklápěcím highbackem a poskytuje snadnou jízdu. Je ideální pro začátečníky a středně pokročilé jezdce, kteří chtějí prozkoumat hory. Plné nastavení bez použití nářadí, lehká konstrukce, dostatečné tlumení nárazů a velmi pohodlné, ale citlivé popruhy dodávají tomuto vázání na atraktivitě. Postup od spojování oblouků až po přistávání malých otoček nebyl nikdy tak zábavný a přístupný.
TECHNOLOGIE
SYSTÉM RECLINING HIGHBAKReclining Highback od Head poskytuje snadné nazouvání, bezpečné a pohodlné držení, přesnou oporu a přenos síly. Kombinuje bezpečnost konvenčních vázání s jednoduchostí snadného nazouvání pro rychlé otevírání a zavírání za všech podmínek.PODLOŽKY NA ŠPIČKU A PATKUPodložky na špičku a patu jsou EVA polštářky instalované pro tlumení nárazů a vibrací. Jsou umístěny ve špičce a patě vázání, aby se zajistila plynulejší a beznárazová jízda na hranách.T1 BASEFT1 BASE se vyznačuje lehkou konstrukcí rámu z PA, která poskytuje maximální přenos síly.3D COMFORT STRAP3D Comfort Strap nabízí vynikající jízdní komfort s bezpečným držením, které posiluje sebevědomí. Je vyroben z EVA a dokonale se přizpůsobí noze jezdce.3D FLEX TOE STRAP3D Flex Toe Straps poskytuje pevné a zároveň pohodlné držení. Jeho tvar se těsně přizpůsobí špičce boty a poskytuje pozitivní, progresivní jízdu.FLEXIBILNÍ INDEX 3odpouštějící a pohodlná flexibilita
2790 Kč
S, M,
Vázání P JR je lehké vázání, shovívavé a nastavitelné bez použití nářadí, je určené pro děti, které se teprve učí a se snowboardingem načínají. Lehká deska a snížená zadní část zaručují schovívavost, zatímco vycpávky EVA a obepínací popruhy zaručují komfort a spokojenost ve vyrovnaných hodnotách.
TECHNOLOGIE
MULTIPLE SIZE ADJUSTMENT
Kids grow fast, so do their feet. This binding grows with your offspring, simply adjust the binding to the size you need. Fun for multiple seasons and easy on the wallet.
TOE & HEEL BASE PADS
Toe & Heel Basepads are EVA cushions installed to absorb shocks and chatter. They are placed in the toe and heel of the binding to create smoother, shock-free edge riding.
LIGHTWEIGHT BASE
Head’s Lightweight Base is both lightweight and strong. This allows for weight saving while assembling a setup without compromising on durability.
SMOOTH COVER TOE STRAP
The Smooth Cover Toe Strap is designed for supreme comfort and enhanced power transmission. It features an injected frame and seriously comfortable padding.
FLEX INDEX 1
very forgiving flex for the kids
V kapitole jak vybrat vázání na snowboard se dozvíte informace, které vám pomohou v rozhodování, které vázání zvolit, jakou velikost si vybrat a montáž snowboardového vázání na snowboard.
Naše nabídka zahrnuje pánské snowboardové vázání, dámské snowboardové vázání a dětské snowboardové vázání.
Kdo vybírá podle výrobců a značek, má možnost nakoupit vázání Gravity, vázání Nitro nebo rychlozapínací vázání Flow nebo SP Fastec a další.
Výprodej snb vázání nebo akce na vázání obsahuje modely, které jsou ve výprodeji z kolekcí minulých sezón s plnou zárukou a mimořádnou akční nabídku našeho obchodu.
K čemu slouží snowboardové vázání?
Vázání je uchycené šrouby ke snowboardu a umožňuje nastoupení jezdce na snowboard a pevné připásování snowboardové boty ke snowboardu.
K tomuto připásování slouží pásky a ráčny na vázání, jejichž stažení můžeme kdykoliv ručně měnit.
Více o snowboardovém vybavení v článku " Jak si vybrat snowboard "